V úterý 19. května jsme si s klienty užili projížďku výletním vláčkem po Hradci Králové. Vláček nás vyzvedl přímo před Odlehčovací službou a dvě hodiny jsme cestovali po krajském městě, než nás zase bezpečně dopravil zpět.

Klienti si užili pohodlnou jízdu s poutavým výkladem o historii i současnosti města. Mnozí zavzpomínali na místa, která dobře znají, a povídali jsme si i o tom, jak se Hradec v průběhu let proměňuje. Během cesty bylo samozřejmě postaráno i o pitný režim.

Díky štědrému sponzorskému daru byl výlet pro klienty zcela zdarma. Sponzorovi patří naše velké poděkování za nevšední a poutavý program.

zpět na úvodní stranu